Düşünceler Hakkında Bilmek türkçe pop 2018

İsimsizler merakla muhtemel ilk bölümüyle ekrana geldi. Pekâlâ ilk bölümde neler başüstüne? Devamını Oku

Azca sonra kavramak üzere evetğunuz adidaki yazı derunin bir süredir içim bağırsakime sığmıyordu. Bu derece heyecanlanmakta yerindeyım, çünkü Teoman ile çok uzun zamandır hayalini kurduğum bir mülakat yaptık.

Seyfettin Dursun olarak başlamış olan balkonına şan, şöhret, iki ayrı ‘nefis’ ve de hepsinin bedeli olarak koskoca yalnızlığını sığdırmış bir kayırıcı o. Yalnızlık kendi tercihi...

Cem Esmer, ölüm sene dyöreümünde kebir bir özlem ve nazikâne anılıyor. 2004 yılında yitirdiğimiz Türk müziğinin efsane adı Cem Esmer, şarkıları ve sözleriyle hatıralıyor, içtimai iletişim ortamı hesaplarında becerikli sanatçının fotoğrafğrafları paylaşılıyor. Peki Cem Karaca kimdir, onu ne kadar tanılamayoruz?

Türkiye'den ve Cihan’dan son zaman haberler, bucak hatları, magazinden siyasete, spordan seyahate cemi mevzuların yek adresi hurriyet.

Verilere bakılırsa müzikseverlerin spor yapmacık mevzusundaki stabillığı cihan genelinde 14 Şubat itibariyle azalıyor; Türkiye’bile ise bu azimlik Şubat itibariyle eyleme dkarşıüşüyor.

.. Ferman illet ödül hitabında Nuri Bilgili Ceylan’a sevk yaptı? Avrupalılar ne Türkiye’de rock müzik mimarilmasına şaşırma ediyor? Ve daha birbunca sorunun karşılıkı ‘az sonrasında’ bu röportajda...

Tatlı İntikam 29. Seksiyon'de; Sinan ve Pelin hem kendilerini, hem de aşklarını sınayacakları kocaman bir sınavdan geçerat!

Keyifli bir hengâm yapmak ciğerin TV8 ekranlarında mutlaka size yaraşır bir yayın bulacaksınız. TV8 canlı neşriyat HD olarak tüm platformlarda.

Müzik onun genlerinde var. Babası Yurdaer Doğcelil, Türkiye’nin önde gelen müzisyenlerinden biriydi.Çok bayağı evetşta konservatuvara girdi, madunı yaşında ilk bestesini yaptı. Uzun yıllar kardeşi Kenan Doğheybetli’yla çtuzakıştı.

O, bir yıldızda bulunması müstelzim tamam özelliklere iye; şeytan tüyü, kudret, disiplin... Çıkardığı dört single ve bir albüm geniş bir hayran kitlesi edinmesine yetti de arttı üstelik. Hayranları onun ciğerin konserlerde üstünü başını parçtuzakıyor.

Belirgin dünya temalı düzen deyince birokkalı kişinin aklına ilk olarak GTA serisi more info geliyor. GTA serisi uzun yıllar boyunca olabildiğince büyük muvaffakiyetlar elde etti. 2013 yılında çıkardığı GTA 5 ile alay malay 3 gündüz içinde 1 milyar dolarlık safılat elde eden inşaatın yeni oyunu karşı birbir hayli söylenti dolaşıyor. Pekâlâ GTA serisinin yeni oyunu GTA 6 ne çağ çıkacak? İşte, GTA 6 için bazı öngörüler

Fatih, Virankaya’da 7 şahsiyet bir ekip oluştururken, hem arakörle mücadele etmeyi hem de Kaymakam suikastının perde arkasını çözmeye çkızılışır. Fatih Acı, Güneydoğudaki teröre karşı mücadelede kendisiyle çiğin omuza kavgaacak 7 yürekli kayırıcı seçer.

Kurtlar Vadisi Pusu 300.Sektör / Sezon Finali'nde; Polat Alemdar, global takatler ve hanedanlarına karşı verdiği güçlü mücadelede imdi bir yolun daha sonuna gelmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *